www.hydromoc.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

O nas

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

O nas w liczbach

O nas - wywiad

Jesteśmy grupą ludzi,  która z pasji do sportu postanowiła stworzyć wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce, jakiego jeszcze nie było na mapie Płocka.

 

Wspólne zamiłowanie do aktywności fizycznej, zaangażowanie, determinacja i wsparcie wielu pozytywnych i przyjaznych naszej idei osób, dały nam siłę by otworzyć  HydroMoc Box.

 

Podczas treningów na ponad 400 m2 hali będziecie mogli korzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Skutecznie doskonaląc technikę ćwiczeń będziecie podnosić swoją kondycję fizyczną, zyskując jednocześnie wysportowaną sylwetkę.

 

Poprzez zajęcia grupowe będziecie mogli lepiej się poznać, wzajemnie wspierać w czasie treningu niezależnie od poziomu zaawansowania. Liczymy, że wspólnie zbudujemy środowisko oparte na wzajemnym zrozumieniu, szacunku, otwartości, jak i różnorodności. 

Wykwalifikowana kadra, odpowiedni sprzęt i zgrana ekipa - to znajdziesz właśnie w HydroMoc-y. Zero napinki, każdy każdemu pomaga dawka dobrego humoru też się znajdzie. WOD-y są tak opracowane, że nawet nie ma potrzeby robić ich na tzw. RX, bo i tak wyciskają ostatnie poty z człowieka, a trenerzy pomagają łamać bariery umysłowe i nabywać nowych umiejętności sprawnościowych.

Każdego następnego dnia chce się więcej!

Przemek

Super miejsce,  super ludzie, idealny box na mocny trening. 

Zdecydowanie polecam !

Maciej

Do HydroMoc-y trafiłem w momencie, gdy pewnego dnia przeraziła mnie wielkość mojego "mięśnia piwnego" i postanowiłem coś z tym zrobić.

Powiem wprost... Zakochałem się w tym miejscu od pierwszych zajęć! Trenerzy są pomocni i dbają o to, aby każde ćwiczenie było dopasowane do Twoich możliwości, ale jednocześnie stanowiło wyzwanie. Co więcej na treningu nie sposób się nudzić, bo za każdym razem jest on inny!

Najmocniejszym punktem programu jest chyba jednak klimat. Alan, Daria, Aga i Patrycja dbają o to, aby w Hydromoc-y panowała przyjazna atmosfera, a sami członkowie wzajemnie się wspierają w przekraczaniu swoich kolejnych barier.

Co się natomiast tyczy "mięśnia piwnego"... Chodząc na zajęcia 3 razy w tygodniu po 2 miesiącach zrzuciłem prawie 6kg ;)

Wyjątkowe miejsce, niepowtarzalna atmosfera.

Polecam.

 

Kuba

Rekomendacje

Wielu zapyta dlaczego CrossFit w Hydromoc by Brożek? Ja odpowiem, bo warto na swojej drodze spotkać ludzi , którzy zarazili mnie swoją pasją do tego rodzaju ćwiczeń. Przede wszystkim zajęcia na które uczęszczam są różnorodne, brak jest monotonii w treningu, a co za tym idzie nie sposób się nudzić. Box, w którym trenuje jest pełny profesjonalizmu, zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie ze strony trenerów, chętnie odpowiadają na pytania, udzielają wskazówek, przez co zyskałam większą świadomość własnego ciała, a WOD-y odbywają się pod ich fachowym okiem. Po każdym treningu uczycie pozytywnego zmęczenia wyzwala we mnie przypływ endorfin i to właśnie wtedy zapominam o permanentnych zakwasach.  Jednym  z ważniejszych elementów tych zajęć są oczywiście ich uczestnicy, wspólna motywacja i walka o każde kolejne powtórzenia, litry utraconego  potu jednoczą grupę. Nie ma tu miejsca na niezdrową rywalizację. Podsumowując: wspaniałe miejsce, w którym kształtuje się siła i osobowość, efekty wizualne to tylko efekt uboczny. 

Aleksandra

Fantastyczne miejsce w którym zakochałam się od pierwszego treningu. Prowadzone przez doświadczonych, pełnych pomysłów trenerów, którzy wiem, że zawsze są obok i mogę na nich liczyć przy doskonaleniu ćwiczeń.W HydroMoc-y nauczyłam się tego, że nie liczy się ilość, a jakość a wtedy mamy satysfakcję z naszego treningu.  Zarówno ja jak i mój syn bawimy się doskonale dzięki zajęciom stworzonym specjalnie dla dzieci, mogę liczyć na wyładowanie baterii syna, ale i poprawienie jego koordynacji ruchowej.  Zapewniam każdego kto spróbuje - zostanie z nami na dłużej, a każdy trening zakończy z satysfakcją i stwierdzeniem „chce więcej” .

Gorąco polecam !

Joasia

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo.

Monika

Rok otwarcia

Dni w tygodniu otwarci

Ilość WOD w tygodniu

Powierzchnia box-a (m2)

Rok założenia

2010

2018

5

16

400

KONTAKT

DOŁĄCZ DO NAS

ul. Akacjowa 8 , 09-402 Płock

tel: 691256266