HYDROMOC/FAQ

Czym jest HydroMoc ?

To miejsce, w którym przygotowaliśmy dla Was system treningowy kształtujący siłę oraz kondycję, którego celem jest osiągniecie ogólnej sprawności fizycznej.  Został on zaprojektowany tak, aby pozwolił Wam wydobyć z siebie 100% na każdym treningu i poprawić wszystkie cechy motoryczne.

Jaki jest trening w HydroMocy?

Jest różnorodny,  niepowtarzalny i zapewnia holistyczny rozwój. Poprawia ogólną sprawność fizyczną oraz stanowi doskonałą bazę i uzupełnienie dla innych dyscyplin sportowych.

Dla kogo jest trening w HydroMocy? 

Dla każdego bez względu na wiek i poziom zaawansowanie sportowego, więc z pewnością sprawdzi się również w Twoim wypadku.

Co da mi trening ?

Przede wszystkim świetną kondycję fizyczną (zdrowie), satysfakcję z samego siebie, dobre samopoczucie, więcej energii w życiu codziennym i motywację do podejmowania nowych wyzwań w różnych dziedzinach życia. 

Co jeśli nie mam czasu?

Problem dość powszechny biorąc pod uwagę tempo dzisiejszego życia oraz obowiązki związane z rodziną, domem i karierą. Dobra informacja jest taka, że aby zaobserwować pierwsze zmiany na poziomie kondycji i siły fizycznej wystarczy poświęcić jedynie godzinę dziennie 2-3 razy w tygodniu.